Нове рідинне охолодження XILENCE LQ Gaming LQ360G.ARGB охолодить навіть найпотужніші процесори

03 / 07 / 2024

Нові рідинні охолоджувачі All-in-One XILENCE поєднують в собі дивовижну продуктивність, якість, гнучку трубку та металевий дизайн для незабутніх ігрових вражень!

Ці кулери-новинки легко й ефективно охолоджують навіть найвибагливіші ЦП. Система водяного охолодження Xilence LQ Gaming LQ360G.ARGB з TDP 350 Вт дозволяє охолодити потужні ігрові процесори зі збереженням їх продуктивності. Система швидко монтується та не потребує обслуговування. Її кріплення сумісні із сокетами Intel та AMD.

XC997 і XC998 виготовлені з першокласних матеріалів і отримали елегантний дизайн. Довгі міцні труби забезпечують легкий монтаж і гнучку адаптацію до індивідуальних вимог. Ви можете легко встановити радіатори в будь-якій частині корпусу. Вентилятори ARGB і PWM 120 мм попередньо встановлені, а кабелі вентиляторів об’єднані, тому для вентилятора та помпи з мідним теплорозподільником потрібно під’єднати лише 1 кабель. Глянцеве покриття надає системі витонченої естетики.

Рідинні кулери Xilence XC997 і XC998 оснащені потужними світлодіодами, які яскраво підсвічують корпус та можуть налаштовуватись індивідуально. Світлодіодна технологія створює дзеркальний ефект, надаючи системі футуристичний і унікальний відтінок.

У нашому асортименті товарів XILENCE є аксесуари для корпусів, блоки живлення, вентилятори та системи охолодження, корпуси, підставки і вентилятори для ноутбуків, термопаста, зарядні пристрої, блоки живлення для ноутбуків.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор XILENCE в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці! Розширюйте ваш асортимент сучасними та функціональними комп’ютерними комплектуючими. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник комп’ютерних комплектуючих XILENCE в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити гуртом товари XILENCE з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.