Нові материнські плати ASRock AMD A520 для новітніх процесорів AMD Ryzen ™

03 / 09 / 2020

Материнські плати ASRock на новому AMD A520 чіпсеті створені для новітніх декстопних процесорів AMD Ryzen ™ 3-го покоління та підтримкою майбутніх процесорів архітектури «Zen 3» вражають своєю продуктивністю.

Провідний виробник материнських плат, компанія ASRock - пропонує широкий асортимент таких моделей. Наприклад, модель A520M-ITX/AC, представлена в форм-факторі Mini-ITX і оснащена технологією Dr.MOS VRM, модулем 802.11ac Wi-Fi і повнорозмірним радіатором для M.2 SSD, стане потужною основою для базових комп'ютерів формату Mini-ITX.

ASRock A520M Pro4, як рішення формату Micro-ATX, стане в нагоді тим, хто хоче заповнити всі 4 роз'єми DIMM для отримання максимального обсягу оперативної пам'яті. Модель A520M Pro4 також має 2 роз'єми M.2 і 16 портів USB, і радіатор для M.2 SSD для забезпечення оптимальної роботи та швидкості накопичувачів M.2. На борту материнки встановлено також ​​аудіосистему Nahimic Audio, яка дозволяє виводити звук через навушники, динаміки, по USB, Wi-Fi, через аналоговий вихід або HDMI і забезпечує кришталево чистий, насичений і реалістичний звук.

У широкому асортименті моделей в лінійці материнських плат ASRock A520, від mini-ITX до mATX з 4-ма роз'ємами DIMM, завжди знайдеться відповідний варіант для кожного користувача з будь-якими вимогами та потребами.

Невдовзі материнські плати ASRock AMD A520 стануть доступні для партнерів компанії «Техніка для бізнесу».

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор ASRock в Україні.

Дізнатись більше про ASRock та доступний асортимент можна https://tdb.ua/manufacturer/asrock