Нові монітори AOC G4 ігрової серії AGON: новинка для завзятих геймерів!

12 / 06 / 2024

Нові монітори AOC G4 сумісні з G-Sync і стануть прекрасним вибором для завзятих геймерів!

Частота оновлення 180 Гц робить новинку в 3 рази швидшим за стандартний дисплей і дозволяє у повній мірі розкрити можливості сучасних графічних процесорів.

Технологія AdaptiveSync від AMD синхронізує частоту оновлення монітора з частотою графічного процесора, що робить ігровий процес надзвичайно плавним, без розірваних кадрів.

Час відгуку 0,5-1 мс (залежно від моделі), тому вас приємно здивує плавність швидкісних рухів і драматичних переходів без затримок зображення. Дратівливим затримкам зображення тут не місце. Режим низької затримки введення Low Input Lag перенаправляє всі ресурси монітора на обробку відгуку.

IPS панелі з роздільною здатністю QHD або FHD (залежно від моделі) відтворюють чітке та реалістичне зображення при куті огляду 178°.

Технологія Wide Color Gamut пропонує розширений колірний діапазон для ще більшої деталізації зображення.

Передбачені у моніторі технології захисту зору зменшують втому очей навіть при тривалій роботі: LowBlueLight понижує рівень синього світла, Flicker-Free усуває шкідливе мерехтіння, а антиблікове покриття позбавляє відблисків, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.

Обирайте оптимальні для вас висоту, кути нахилу та повороту, обертайте його на 90°. Ергономічний дизайн підставки монітора допоможе облаштувати максимально зручне робоче середовище. Полегшений дизайн підставки надає додатковий простір для ігрових рухів, надійно зберігаючи при цьому його стійкість.

Монітори оснащені двома вбудованими динаміками потужністю по 2 Вт, що дозволяє без обмежень спілкуватись онлайн, дивитись фільми, слухати музику та грати в ігри без підключення зовнішніх динаміків.

Нова лінійка AOC G4 представлена в нашому асортименті кількома моделями:

 TFT 23.8" AOC 24G4X, IPS, 180ГЦ, 1МС, 2XHDMI, DP, HAS, PIVOT, КОЛОНКИ, ЧОРНИЙ (24G4X)

TFT 23.8" AOC 24G4XE, IPS, 180ГЦ, 0,5МС, 2ХHDMI, DP, КОЛОНКИ, ЧОРНО-СІРИЙ (24G4XE)

TFT 27" AOC 27G4XE, IPS, 180ГЦ, 1МС, HDMIX2, DP, КОЛОНКИ, ЧОРНИЙ (27G4XE)

TFT 27" AOC Q27G4X, QHD IPS, 180ГЦ, 1МС, 2ХHDMI, DP, PIVOT, HAS, ЧОРНИЙ (Q27G4X)

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор AOC в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці! Розширюйте ваш асортимент сучасними та функціональними моніторами для ігор, роботи, розваг. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник моніторів AOC в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити оптом AOC з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера і ми вам зателефонуємо.