Новий рівень геймінгу з акустичною системою SteelSeries Arena 9

21 / 06 / 2024

Перетворіть своє обладнання в епічний ігровий простір з акустичною системою SteelSeries Arena 9. Знайдіть свою арену.

Огорніть свій ігровий простір захоплюючим об’ємним звуком преміумкласу, який забезпечується двома передніми динаміками з підсвічуванням, двома тиловими динаміками, спеціальним центральним каналом і потужним 6,5-дюймовим сабвуфером. Акустична система Arena 9 ідеально підходить для геймерів, яким потрібен справді позиційний звук.

Зробіть свою Arena справжньою акустичною системою об’ємного звучання 5.1 для ігор. Долучіть  аудіо, що змінює правила гри, у свій простір за допомогою USB-підключення до одного ПК. Це перший в світі винахід від виробників периферійних аудіопристроїв, який відзначений нагородами.

Задні динаміки підключаються до сабвуфера за допомогою бездротового зв’язку. Їх можна монтувати на стіні для ідеального розміщення у вашій кімнаті. Налаштування Arena стало простіше, ніж будь-коли, без кабелів, що проходять через найкращий ігровий простір.

Бездротові задні динаміки спрощують розташування системи. Наприклад, їх можна розташувати на стіні позаду себе і не думати про те, чи вистачить довжини дротів. Пориньте у світ насиченого, деталізованого та точного звуку, коли динамічні драйвери співпрацюють, створюючи надзвичайно точний, надійний звуковий ландшафт. Низькочастотні динаміки обробляють середні частоти, дозволяючи високочастотним динамікам зосередитися на максимальній чіткості високих частот.

Акустична система для геймерів SteelSeries Arena 9 оснащена реактивним освітленням RGB. Ваша арена підсвічується 16,8 мільйонами кольорів, які можна налаштувати, які реагують на події в грі та звуки. Проєктуйте приголомшливе шоу на робочий стіл і задню стінку, які синхронізуються з іншими пристроями SteelSeries.

Потужний 6,5-дюймовий спрямований вниз сабвуфер збагачує звуки гри гучними глибокими басами. Почуйте, як усі вибухи й удари барабанів оживають. Сабвуфер преміумкласу з органічного волокна, динаміки середнього діапазону та твітер із шовковим куполом створюють надзвичайно точний і захоплюючий звуковий ландшафт у грі.

Інформативний OLED-екран забезпечує легкий доступ до гучності, вимкнення звуку, 5.1 Upmix, перемикання дротової гарнітури, світлодіодного керування, Bluetooth, налаштування звуку тощо.

Акустична система SteelSeries Arena 9 пропонує кілька варіантів підключення. Передайте найбільш захоплюючі звуки ігор на свій ПК, Mac або PS через USB. Використовуйте оптичний і стандартний 3,5 мм Aux для телефонів, планшетів, телевізорів та інших пристроїв.

Налаштуйте свою арену за допомогою 10-смугового параметричного еквалайзера та імітуйте об’ємний звук за допомогою Sonar Spatial. Акустичне ехопоглинання усуває звуковий зворотній зв’язок мікрофона.

Arena 9 оснащена бездротовим мікрофоном. Ідеальний партнер для бездротового чату з Arena, шумопоглинаючий мікрофон використовує ClearCast AI і Acoustic Echo Cancellation для кришталево чистого спілкування.

Також в нашому асортименті для партнерів є акустична система 2.0 SteelSeries Arena 3 Bluetooth і акустична система 2.1 SteelSeries Arena 7 Bluetooth RGB.

Запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах! Розширюйте асортимент своїх магазинів сучасними та функціональними товарами для професійних гравців та любителів. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів SteelSeries в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити оптом SteelSeries з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера і ми вам зателефонуємо.