Новинка! Монітор Philips 498P9Z в надширокому форматі

06 / 08 / 2021
 
Яким би потужним не був ваш стаціонарний комп’ютер, дивитесь ви все одно на монітор. А якщо ви архітектор або дизайнер, фінансист, програміст чи бухгалтер, вам потрібно більше екранного простору. Для швидкого реагування на сучасні робочі виклики спеціалісту потрібен ефективний монітор: розмістити всі необхідні професіоналу додатки на екрані звичних розмірів неможливо.
 
Новий монітор Philips 498P9Z має дисплей формату 32:9 з діагоналлю 49 дюймів та оснащений зігнутою VA-панеллю з частотою оновлення 165 Гц і адаптивною синхронізацією. Використання монітору є комфортним протягом усього дня — і в роботі, і в розвагах, тому монітор приємно вразить будь-якого користувача.
 
Екран SuperWide з роздільною здатністю 5120x1440 пікселів забезпечує широкий огляд і заміняє систему з декількох моніторів. Площа і розміри нового Philips 498P9Z відповідають двом розташованим поруч 27’’ дисплеям QuadHD зі співвідношенням сторін 16:9. Електронні таблиці вміщаються на дисплеї повністю, а програмісти та ті, хто працюють з відеомонтажем зможуть одночасно стежити за прев'ю і тимчасовими шкалами. Вигин 1800R відповідає природному полю зору. При цьому відблиски та віддзеркалення екрану мінімальні.
 
Сертифікований за стандартом VESA DisplayHDR 400, монітор 498P9Z помітно випереджає звичайні SDR-дисплеї своїми яскравістю, контрастністю та кольорами. Досконала палітра, частота оновлення 165 Гц і технологія Adaptive-Sync створюють приємне для очей зображення і забезпечують плавність картинки. 
 
Окрему увагу при розробці монітору виробник приділив безпеці зору. Поєднання технологій для захисту очей — FlickerFree, режимів EasyRead і LowBlue — це комфортний перегляд з фільтрацією шкідливого синього випромінювання і зменшеним мерехтінням.
 
Для створення ще складнішої системи і багатозадачності є технологія MultiView і вбудований KVM-перемикач. Технологія MultiView забезпечує активне подвійне підключення та перегляд, при котрому користувач може одночасно працювати з кількома пристроями, такими як ПК і ноутбук. Інтегрований KVM-перемикач дає можливість керувати двома різними ПК одним комплектом з монітора, клавіатури і миші, перемикаючись між джерелами. Для простоти роботи в такому режимі в моніторі є широкий вибір варіантів підключення і система інтелектуального управління кабелями для порядку на робочому місці. 
 
Техніка для бізнесу офіційний дистриб’ютор бренду Philips в Україні. Ознайомитись з асортиментом виробника можна на нашій сторінці.
 
Монітор Philips 498P9Z з’явиться в нашому асортименті та буде доступним для замовлення партнерам вже в серпні 2021.