Новинка в нашому асортименті! Зарядні пристрої Sandberg

13 / 09 / 2022

Чергова новинка в нашому асортименті! Хвалимося.

Зарядні пристрої Sandberg – портативні акумулятори та сонячні панелі для їх живлення. Sandberg – європейський бренд з Данії. Продукція виробника відрізняється високою якістю та простотою у використанні.

Відтепер в нашому асортименті для партнерів є переносні акумулятори Sandberg (рowerbank), що живляться від звичайних електричних розеток та/ або від сонячних панелей, що перетворюють сонячне світло на електрику. Таким чином пристрої стають ще універсальнішими. Усі пристрої Sandberg мають потужні акумулятори ємністю від 10 000 mAh і вище, а також різноманітні роз’єми в залежності від моделі. При виробництві повербанкків з сонячними панелями використовуються американські фотоелементи.

Пристрої стануть у пригоді військовим, мандрівникам, любителям активного та екстремального відпочинку та тим, хто багато часу проводить в дорозі чи просто поза будинком.

Коли поряд немає розетки живлення, портативні акумулятори Sandberg забезпечують оптимальною зарядкою будь-який мобільний пристрій, в тому числі ноутбуки.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб'ютор Sandberg в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці!