Philips Monitors приєднується до «зеленої» коаліції та прискорює процес скорочення відходів

04 / 10 / 2021

Компанія Philips Monitors розпочинає співпрацю з Closing the Loop, глобальним постачальником «зелених» рішень, і TCO Development, компанією, що створила TCO Certified — провідний «зелений» стандарт в ІТ.

Організації розпочинають програму для мінімізації відходів, усунення речовин, що забруднюють навколишнє середовище, і максимального повторного використання ресурсів.

Електронні відходи є однією з найсерйозніших проблем суспільства. Згідно зі звітом PACE та Коаліції ООН з електронних відходів, щороку у світі утворюється близько 50 млн тонн електронних відходів. Переважно вони відправляються в Африку чи інші ринки, що розвиваються. Значна кількість вживаних моніторів з’являється в Африці для повторного використання. Більшість електронних відходів на цьому континенті не переробляється належним чином через відсутність відповідних технологій і ресурсів.

Встановлення маленьких вбудованих друкованих плат, які могли б зробити перероблення більш вигідним, і вміст хімікатів, таких як свинець і ртуть, завжди робили монітори не вигідними для вторинного перероблення.

Відпрацьовані дисплеї накопичуються на сміттєзвалищах і є значним ризиком для здоров'я людей та навколишнього середовища. Токсичні компоненти й хімічні речовини проникають в ґрунтові води та наражають на небезпеку морську флору і фауну, забруднюють ґрунт. Тривалі спека і сонячне світло в подальшому можуть призвести до випаровування хімічних речовин, що забруднює повітря і руйнує атмосферу. Постійно збільшення використання побутової електроніки терміново потребує ефективних рішень з утилізації електронних відходів.

Спільно з Closing the Loop (CTL) і TCO Development бренд Philips Monitors наближається до вирішення проблеми електронних відходів. У пілотному проєкті ECoN компанія підтримує CTL і коаліцію міжнародних партнерів, таких як дослідний інститут Öko-Institute eV, а також місцевих нігерійських партнерів Verde Impacto, Hinckley Recycling і SRADev у розширенні перевіреної схеми компенсації за відходи, включаючи викинуті монітори, і сертифікації TCO Certified Edge з компенсацією електронних відходів. Проєкт фінансується PREVENT Waste Alliance — ініціативою Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ).

Компенсація за відходи замикає життєвий цикл електроніки: додаткова сума, додана до роздрібної ціни нової електроніки, дозволяє CTL співпрацювати з місцевими партнерами в процесах збору викинутих пристроїв і їх безпечного перероблення. Зібрані відходи компенсують вихід нових пристроїв, роблячи їх виробництво фактично безвідходним. Для того, щоб розширити схему компенсації та включити в неї монітори, CTL і Philips Monitors працюють з Öko-Institut, провідною німецькою незалежною екологічною дослідницькою і консалтинговою організацією, яка допомагає підтвердити включення моніторів в програму. CTL забезпечує відстеження, доставку і безпечне перероблення зібраних відходів, в той час, як Öko-Institut фокусується на екологічних і соціальних ризиках, а також на забезпеченні надійного обслуговування.

Компенсація за відходи вже стала нормою для державних закупівель та визнана екологічно чистим або навіть безвідходним рішенням при закупівлі телефонів, ноутбуків і планшетів. За останні 8 років CTL запобігла потраплянню більш ніж 3 млн мобільних телефонів на звалища, безпечно збираючи та утилізуючи їх, тим самим допомагаючи більш ніж 2000 людей отримати додатковий дохід за рахунок безпечної роботи.

Дізнатися більше про «зелені» монітори Philips monitors можна за посиланням.

Техніка для бізнесу - офіційний дистриб'ютор Philips в Україні. Якщо ви ще не з нами, заповнюйте форму та реєструйтеся і ми запропонуємо вам вигідні умови співпраці.