Plustek SmartOffice PN2040 - улюбленець всього офісу!

05 / 04 / 2024

Простий у використанні сканер, який пропонує універсальність, необхідну для електронного архівування важливих документів – Plustek SmartOffice PN2040.

Це кольоровий дуплексний сканер, оснащений планшетом та автоматичним подавачем документів на 50 аркушів. Швидкість сканування – 20 аркушів/хв. Рекомендоване денне навантаження – 1000 сканувань.

Автоподавач допоможе просканувати великі стоси документів, а планшет – невеликі папери типу чеків чи візитівок.

SmartOffice PN2040 дає можливість сканувати документи на будь-який комп’ютер у мережі, що робить його корисним для кожного працівника офісу. Він ідеально підходить для малих та середніх офісів - усі користувачі ПК в офісі можуть використовувати цей сканер по мережі.

Сканер має вбудоване ПЗ Plustek OCR та сумісний з більшістю додатків для обробки зображень. Окрім того, він автоматично повертає документ, покращує його колір, визначає кордони та видаляє порожні сторінки.

Програмне забезпечення Plustek DocAction дозволяє встановлення 9 різних завдань сканування. Натисканням однієї кнопки ви можете сканувати пакет документів, надіслати його на принтер, електронну пошту, локальну папку, мережеву папку або FTP та зберегти у стандартних форматах зображень, включно з JPEG, TIFF та PDF файлами з підтримкою пошуку.

Завдяки оптичному розпізнаванню символів OCR, доступному з ABBYY, сканер допомагає відсканувати документи в форматах PDF, ePub та Microsoft Office, які підлягають редагуванню.

Сканер Plustek SmartOffice PN2040 використовує драйвер TWAIN, він сумісний із застосунками для Mac® і Windows®.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор Plustek в Україні. Пропонуємо своїм партнерам широкий асортимент сканерів від виробника Plustek: плівкові та фотосканери, планшетні, мережеві, сканери документів та книг, для навчання, домашнього та офісного використання.

Запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах. Заповнюйте анкету дилера на нашому сайті й ми зателефонуємо вам!