Смартгодинники Blackview R30Pro / R50 для тих, хто прагне до здорового способу життя

29 / 05 / 2024

Друзі, маємо новинки в нашому асортименті від вже відомого вам виробника Blackview – смартгодинники двох серій R30Pro та R50.

Ці багатофункціональні девайси стануть улюбленцями тих, хто шанує здоровий спосіб життя або лише збирається приділити увагу своєму здоров’ю.

Смартгодинники Blackview пропонують цілодобовий моніторинг суперважливих показників життєдіяльності: моніторинг серцевого ритму, тиску та різних фаз сну, вимір кисню в крові, кількість кроків, контроль за диханням, вимір рівню стресу тощо.

Годинники мають понад 100 спортивних режимів і ефективно відстежують показники фізичної активності під час зайнять практично будь-якими видами спорту. Зберігайте та аналізуйте свої показники з інтелектуальною технологією GloryFit. Аналізуйте отриману інформацію, коригуйте свій спосіб життя та внормовуйте стан здоров’я.

Акумулятори високої ємності (280-350 мАг) дозволяють користуватися годинниками в активному режимі до 5 днів, а в режимі очікування годинник працюватиме аж до 30 днів! Також тут є підтримка функції швидкої зарядки.

TFT дисплеї годинників з діагоналлю 1,85″ є сенсорними і відтворюють якісні насичені зображення. Захист від пилу і вологи IP68.

Підтримка функції Bluetooth дозволяє приймати/здійснювати дзвінки, переглядати сповіщення з додатків, соціальних мереж, електронної пошти, sms тощо, просто синхронізуйте годинник з телефоном. Вбудований динамік дозволяє використовувати функцію гучного зв’язку. Керуйте музичними треками безпосередньо зі смартгодинника. Годинники серії R50 підтримують і функцію Wi-Fi.

З інтегрованим голосовим асистентом ви зможете швидко запускати додатки, надсилати повідомлення та виконувати інші дії без натискання кнопок.

Пропонуємо і вам розширити свій асортимент для покупців смартгодинниками Blackview. Якщо ви ще не з нами, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор Blackview в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці! Розширюйте ваш асортимент сучасними та функціональними товарами. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник смартфонів, планшетів, навушників, годинників Blackview в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити гуртом товари Blackview з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.