Створіть власну зовнішню точку доступу Wi-Fi 6 з новим бездротовим маршрутизатором MikroTik

30 / 05 / 2024

Створіть власну зовнішню точку доступу Wi-Fi 6 або CPE! Цей модульний бездротовий маршрутизатор MikroTik L23UGSR-5HaxD2HaxD оснащений зручними роз’ємами MMCX, що дозволяє створювати універсальні точки доступу та потужні з’єднання «точка-точка».

Ви зможете використовувати його для створення власних недорогих зовнішніх точок доступу або CPE – для дому, офісу або для запуску торговельного автомату з кавою чи квитками. І все це без жодних підписок та складних угод. Ви купуєте це – ви володієте цим!

Модульна плата оснащена сучасним процесором Qualcomm Maple на основі архітектури ARM, портом USB для додаткового зберігання даних, гігабітним Ethernet з PoE-входом, 2,5 гігабітним SFP для оптоволоконного підключення та вільним слотом miniPCIe, який дозволяє додатково налаштувати. Ви можете, наприклад, додати модем LTE для резервного копіювання мобільного Інтернету – знизу виробник додав слот для NanoSIM!

Потужна дводіапазонна радіостанція Wi-Fi 6 із подвійним ланцюгом пропонує підвищену швидкість, стабільність, безпеку, роумінг, керування живленням та інші функції порівняно з попередніми бездротовими протоколами для відстаней до 30 км.

Чотири роз'єми MMCX дозволяють проводити додаткові налаштування за рахунок різноманітності антен, які можна використовувати. Додайте HGO-antenna-OUT, і ви отримаєте чудову всеспрямовану точку доступу. Або спробуйте антену mANT30 PA, щоб створити потужний зв’язок «точка-точка» на великій відстані!

Відеоогляд  MikroTik L23UGSR-5HaxD2HaxD тут.

У нашому асортименті товарів MikroTik є маршрутизатори, комутатори, точки доступу, блоки живлення та багато іншого інтернет-обладнання для дому, офісу та великих промислових підприємств.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор MikroTik в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці! Розширюйте ваш асортимент сучасними та функціональними товарами. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів MikroTik в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити гуртом товари MikroTik з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.