Точка доступу MikroTik NetMetal ax – справжній марсохід мережі Інтернет!

25 / 06 / 2024

Супернадійна точка доступу великого радіуса дії від MikroTik відтепер із Wi-Fi 6

Цей пристрій має додаткову міцність та може бути встановлений практично будь-де, а відкривати/ закривати корпус можна однією рукою. Клас захисту IP66 захищає пристрій від пилу та потужних струменів води - на вологих горищах, в ліфтових шахтах або прибережних вежах.

NetMetal ax оснащений сучасним двоядерним процесором ARM, гігабітним Ethernet і 2,5 гігабітним SFP для оптоволоконного підключення, портом USB і вільним роз’ємом miniPCIe для подальших налаштувань. Ви можете, наприклад, додати модем LTE для резервного копіювання мобільного Інтернету за допогою слота для NanoSIM на NetMetal. Але є й інші варіанти, як-от додавання шлюзу для налаштувань LoRa IoT, як-от наш R11e-LR8. Якщо знадобиться, можна адаптувати NetMetal ax для використання на нижчому діапазоні з такими антенами, як універсальний антенний блок HGO-antenna-OUT від MikroTik. Він забезпечує посилення 3,3 dBi для діапазону 2,4 ГГц і 5,5-7,1 дБі для діапазону 5 ГГц.

Потужна дводіапазонна радіостанція Wi-Fi 6 із двома ланцюжками пропонує підвищену швидкість, стабільність, безпеку, роумінг, керування живленням та інші корисні функції. Два роз'єми RP-SMA дозволяють додати антену на ваш вибір на відстань до 30 кілометрів (досяжна відстань залежить від обраної антени).

NetMetal ax стане найуніверсальнішим вашим компаньйоном!

Відеоогляд  MikroTik L23UGSR-5HaxD2HaxD тут.

У нашому асортименті товарів MikroTik є маршрутизатори, комутатори, точки доступу, блоки живлення та багато іншого інтернет-обладнання для дому, офісу та великих промислових підприємств.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор MikroTik в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці! Розширюйте ваш асортимент сучасними та функціональними товарами. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів MikroTik в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити гуртом товари MikroTik з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.