VTOMAN - новий бренд нашої дистрибуції!

28 / 06 / 2024

Надійне джерело енергії, яке завжди поруч – портативні зарядні станції VTOMAN!

Друзі, ми розширюємо наш асортимент зарядних станцій ще одним брендом. Техніка для бізнесу відтепер офіційний та ексклюзивний дистриб’ютор бренду VTOMAN в Україні!

Цей світовий бренд займається дослідженнями, розробками, виробництвом та дистрибуцією найсучасніших літій-іонних батарей LiFePO4. Компанія досягла значних успіхів у галузі енергетичних рішень, будучи першою, хто розробив портативну електростанцію з вбудованим автомобільним пусковим пристроєм.

Асортимент VTOMAN, який ми пропонуватимемо нашим партнерам - портативні електростанції та додаткові батареї до них:

  • Зарядні станції Vtoman Jump потужністю 600W, 1000W, 1500W і 2200 W та додаткові батареї до них
  • Зарядні станція Vtoman FlashSpeed 1000 W, 1500 W та додаткові батареї до них

Ці продукти вирізняються своїми унікальними функціями та власними технологіями, включно з ексклюзивними технологіями:

  • V-Beyond - забезпечує постійну високу потужність (залежно від моделі), щоб задовольнити більшість потреб у електроенергії. Технологія V-Beyond™ дозволяє станції працювати з приладами з високою піковою потужністю до 2000 Вт.
  • Jump Start – технологія, яка дозволяє пристрою працювати як стрибковий стартер. Поверніться на дорогу всього за 3 секунди завдяки потужній можливості запуску автомобіля!
  • LIFEBMS™ - технологія захисту від температури,  від перезаряду, від короткого замикання, від перевантаження по струму, від надмірного розряду тощо.

Маючи сотні патентів, VTOMAN послідовно встановлює нові стандарти продуктивності та надійності шляхом інтеграції передових технологій у свою продукцію.

Міжнародна компанія VTOMAN, яка складається з кращих інженерів та експертів різних галузей, прагне полегшувати життя користувачів за допомогою інноваційних ідей.

VTOMAN активно розширюється в нових секторах, таких як автономне побутове електропостачання, електропостачання при надзвичайних ситуаціях та інші суміжні сфери. Місія компанії полягає в тому, щоб відкрити нові можливості для використання чистої енергії, гарантуючи, що її інноваційні рішення сприятимуть стабільному та безпечному майбутньому.

Зустрічайте нову еру портативної енергії з VTOMAN!

Запрошуємо дилерів до співпраці на взаємовигідних умовах! Розширюйте асортимент своїх магазинів сучасними та функціональними товарами VTOMAN. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник зарядних пристроїв VTOMAN в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити оптом VTOMAN з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера і ми вам зателефонуємо.