Вигнуті монітори Philips - максимальний комфорт, висока функціональність та прогресивні технології

18 / 09 / 2020

Спеціальна форма вигнутих моніторів Philips імітує природний вигин ока, що зменшує спотворення зображення та цілком занурює в процес.

Ці монітори Philips із широким рядом інноваційних функцій, що забезпечать ефективність та комфорт в роботі. В асортименті вигнутих моніторів Philips представлені моделі з діагоналями екранів 24, 27, 32, 34, 43 та 49 дюймів.

Широкий кут перегляду та надширокі формати для прихильників багатозадачності – це дисплеї без рамки Philips 439P9H та Philips 499P9H. Ці монітори можуть замінити зразу декілька екранів. Цей функціонал  можна використовувати також у корпоративних рішеннях, наприклад для фінансових установ, облаштуванню торгових залів тощо. Глибокий вигин 1500R або 1800R розширює площу перегляду та забезпечує периферійне бачення для оптимального візуального комфорту.

Вбудована док-станція USB 3.1 типу C, доступна у великій кількості вигнутих моніторів Philips, зокрема: 345B1C, 346P1, 439P9H та 499P9H. Вона забезпечує високошвидкісну передачу даних, гнучке підключення, як вдома, так і в офісі та дозволяє створити акуратний робочий простір. Завдяки цьому, ви можете підключити ноутбук одним кабелем, а всі решта периферійні пристрої та мережу* - безпосередньо до монітора. Також, певні моделі підтримують зарядку ноутбука (Power Delivery).  

Велика кількість прогресивних характеристик – це ще одна з причин надати перевагу вигнутим моніторам Philips:

  • Adaptive Sync -  технологія, що забезпечує плавне відтворення зображення без дефектів, при підтримці швидкого оновлення та надшвидкого часу відповіді.
  • Забезпечення приватності  із висувною веб-камерою Windows Hello™ .
  • Економія енергоспоживання завдяки PowerSensor, LightSensor, Zero Switch.
  • Захист очей завдяки режиму LowBlue й технології усунення мерехтіння.
  • Ергономічна підставка SmartErgoBase для регулювання висоти, нахилу, а в деяких моделей є доступна функція повороту дисплея (Pivot).

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор моніторів Philips в Україні.

Дізнатись більше про доступний асортимент можна на сайті дистриб’ютора Philips

 

*опція не у всіх моделях