Виставковий фургон AG Neovo: шоу-фургон з новітнім обладнанням

24 / 01 / 2022

Світ вже ніколи не буде колишнім: пандемія дала бізнесу потужний імпульс для розвитку нових стратегій щодо інформування інтеграторів, розробників та кінцевих споживачів.
 
Виставки та презентації з великою кількістю учасників у демонстраційних залах стають дедалі складнішими та менш затребуваними. На цьому тлі лідер інноваційних технологій для камер безпеки Axis Communications із залученням свого партнера з моніторних технологій AG Neovo Technology побудували шоу-фургон з новітнім обладнанням.
 
Консультації між партнерами щодо концепції проєкту розпочали у жовтні 2020 року. Axis відпочатку робили акцент на наскрізних рішеннях, панорамних камерах та мережевому аудіо. Обов’язковою вимогою стала висока якість відео, презентацій та інтерфейсів користувача VMS. Провідний виробник дисплеїв в світі - AG Neovo – розробив концепцію для Axis з дисплеями 4K/UHD і Full/HD різних розмірів.
 
Пілотними моделями AG Neovo для фургона стали модель QX-5, 4 монітори QX-32 для різних зображень з камер і 2 гладких білих монітори оператора RX-24G. Ці моделі в металевих корпусах мають міцну конструкцію і захисне скло NeoV та спеціально призначені для використання в складних умовах в режимі 24/7 із можливим фізичним впливом на них. QX-Series і RX-серія добре відомі серед професійних користувачів, не лише своєю міцністю, а й високою функціональністю, яскравістю та якістю зображень у 4K / UHD і Full HD з Anti-Burn-In функцією (захистом екрану від вигоряння).
 
«Наш виставковий фургон має й багато інших технічних особливостей, окрім професійних моніторів, і викличе цікавість всіх учасників ринку” - Гордон Грюнвальд, менеджер з дистрибуції в Європі в Axis.
 
Техніка для бізнесу офіційний дистриб’ютор AG Neovo в Україні. Ознайомитися з асортиментом продукції виробника можна тут. Купити медичні монітори AG Neovo для сфери охорони здоров’я можна ставши нашим дилером. Заповнюйте заявку і ми запропонуємо вам відмінні умови співпраці.