З роботом-пилососом Kyvol Cybovac L30 оселя чиста навіть без електроенергії

10 / 07 / 2024

Зовсім неважливо, чи маєте ви настрій на прибирання та електроенергію вдома, якщо у вас є робот-пилосос Kyvol Cybovac L30!

Цей помічник працюватиме до 150 хв на одному заряді акумулятора та прибере оселю площею до 120-150 кв.м. Обирайте тихий, стандартний, середній або турборежим для інтенсивного прибирання. Інтелектуальна система навігації забезпечить прокладання оптимальної для ретельного прибирання траекторії руху пилососу.

Kyvol Cybovac L30 розрахований на сухе та вологе прибирання. Для цього він має 1 контейнер об’ємом 210 мл для збору сухого дрібного сміття та пилу, 1 контейнер об’ємом 210 мл для води. Максимальна сила всмоктування пристрою - 2700 Па. Пилосос ефективно очистить такі тверді поверхні, як плитка, ламінат та лінолеум. Він самотужки подолає висоту 15 мм та впорається з килимами із низьким та середнім ворсом, автоматично збільшивши при цьому потужність (технологія Auto Carpet Boost). Система фільтрації пилососа з багатошаровим фільтром зменшує кількість алергенів у повітрі та запобігає його вторинному забрудненню.

Робот уникатиме зіткнення зі стінами та меблями й зупиниться перед сходами завдяки оптичним датчикам.

Легко керувати пилососом можна через додаток в смартфоні, або за допомогою Google Assistant та Amazon Alexa. Ви можете вмикати і вимикати його за допомогою голосових команд, встановлювати заборонені для прибирання зони та здійснювати інші налаштування.

При низькому заряді акумулятора Kyvol Cybovac L30 самостійно повертається на зарядну станцію.

Також в нашому асортименті для партнерів є інші моделі роботів-пилососів Kyvol:

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор Kyvol в Україні. Ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Якщо ви у пошуку надійного постачальника товарів провідних світових брендів, заповнюйте анкету дилера тут. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник роботів-пилососів Kyvol в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити гуртом товари Kyvol з доставкою по Україні.