Зарядна станція Marsriva MP20: більше потужності в менших розмірах

10 / 04 / 2024

Пережити відключення світла в квартирі або комфортно відпочити на природі допомогають мобільні електростанції невеликого розміру.
Зарядна станція з чистою синусоїдою Marsriva MP20 призначена для безпечного та безперебійного живлення електрообладнання поза електромережею.
 
Станція оснащена чотирма розетками змінного струму загальною потужністю 2000 Вт (пікова до 4000Вт в режимі подовжувача), чотирма портами швидкої зарядки USB-A потужністю 18 Вт, двома портами USB-C Power Delivery з максимальною потужністю 100 Вт, автомобільною розеткою 13,3В/10А. Тип батареї даної станції - LFP (LiFePO4), її ємність складає 1920 Вт/г.
 
Користуйтесь зарядною станцією Marsriva MP20 вдома – вона є надійним резервним джерелом енергії. Станція має вбудовану функцію ДБЖ (час переключення мережа-батарея - 13мс) та може використовуватись в якості мережевого подовжувача для живлення електроприладів з піковим короткостроковим навантаження до 4000 Вт. Ліхтарик на задній панелі станції допоможе швидко зорієнтуватись при перебоях з електропостачанням.
Беріть станцію з собою у кемпінг та насолоджуйтесь приємним відпочинком з друзями – організовуйте вуличне освітлення, влаштовуйте кінотеатри під відкритим небом, заряджайте мобільні пристрої.
 
Поповнити заряд електростанції Marsriva MP20 можна різними способами: за допомогою сонячної панелі через порт DC або Anderson з робочою напругою від 12В до 65В та максимальною потужністю до 650Вт, через розетку змінного струму від електромережі потужністю 1800Вт. Загальна потужність для заряджання - 1800Вт. LED-дисплей, розташований на передній панелі корпусу, сповіщатиме про поточний стан заряду станції та час її роботи від вбудованої батареї.
 
В асортименті електростанцій Marsriva ми маємо ще 2 моделі меншої потужності:
 
Мініелектростанції Marsriva мають відмінне співвідношення ціна-якість.
 
Техніка для бізнесу – офіційний дистриб'ютор Marsriva в Україні. Якщо ви хочете пропонувати своїм клієнтам лише популярні та якісні товари, ми запрошуємо вас до співпраці tdb.ua/dealer