Акумулятори для ДБЖ Gem Battery та LiitoKala від офіційного дистриб’ютора в Україні

10 / 05 / 2024

Акумулятори для ДБЖ Gem Battery та LiitoKala від офіційного дистриб’ютора в Україні.

Гуртові постачання відомих брендів за кращими цінами!

Ми представляємо широкий асортимент акумуляторів ємністю від 5 до 150 Ah та напругою 12V від перевірених виробників.

Свинцево-кислотні акумулятори Gem Battery із розширеними функціями мають компактні розміри з герметичною конструкцією, що не потребує технічного обслуговування. Ці пристрої є портативними й досить гнучкими для встановлення в різних положеннях. Перевагами свинцево-кислотних батарей GEM Battery є висока енергетична ємність, довгий термін експлуатації, низька швидкість розряду та відсутність ефекту пам'яті, порівняно з іншими батареями акумулятори GEM Battery швидко заряджаються, акумуляторні батареї GEM Battery є надійними та безпечними у використанні, оскільки стійкі до перевантаження, перегріву та короткого замикання.

Літій-залізо-фосфатні акумулятори LiitoKala є новим трендом у світі акумуляторів і поєднали в собі найкращі  характеристики: довгий термін служби, не потребують активного обслуговування, легка вага, висока ефективність, висока швидкість розряду та зарядки, робота при екстремальних температурах та екологічність після закінчення експлуатації. Деякі моделі мають вбудовані LCD дисплеї.

Акумулятори для ДБЖ призначені для широкого діапазону застосувань: в системах UPS і EPS, в системах безпеки та сигналізації, для аварійного освітлення та звуку, для живлення медичного обладнання, для устаткування мобільного зв’язку, телекомунікацій та веж, в системах сонячної та вітрової енергії, в мобільних електростанціях, в електротранспорті, стартерах двигунів.

Наш асортимент дозволяє обрати найкраще рішення з оптимальною ємністю акумулятора залежно від запиту користувача.

Всі батареї мають гарантійну підтримку.

Розширюйте ваш асортимент сучасними та функціональними товарами. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник LiitoKala та GEM Battery в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити гуртом товари LiitoKala та GEM Battery з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.