Які переваги моніторів з USB-С?

20 / 02 / 2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

∙ Роз’єм USB-C може  замінити цілий ряд з’єднань, а не лише з’єднання типу А, які використовуються найчастіше. Це є важливим кроком на шляху до підвищення зручності використання різноманітних аксесуарів та комп’ютера в цілому.

∙ Роз’єм USB-C є зручною зарядкою для інших зовнішніх пристроїв. При цьому процес заряджання відбувається просто під час роботи пристроїв і не потребує додаткових дротів чи адаптерів.

∙ Роз’єм USB-C з підтримкою DP може передавати відеосигнал. Така опція є особливо зручною для користувачів ноутбуків, котрі хочуть підключати монітор до лептопа за допомогою одного кабелю USB. Про переваги такого підключення «Ноутбук + монітор» ми розповідали  в одному з попередніх дописів.

∙ Переважна більшість моніторів з USB-C містять USB-концентратор. Це дозволяє значно швидше та легше підключати різноманітні аксесуари – клавіатуру, мишу, флешпам’ять, зовнішні жорсткі диски та інші пристрої з підключенням через USB. Таким чином,  1 кабель заміняє кілька інших.

∙ Монітор може містити вбудовану периферію. Наприклад: вебкамеру, колонки, картрідер. І вона буде доступна за умови підключення монітора через USB-C.

∙ Роз’єм USB-C дозволяє створювати багатоекранне робоче середовище з  кількома моніторами. Для цього достатньо об’єднати монітори кабелем DisplayPort, а до одного з моніторів під’єднати комп’ютер за допомогою кабелю USB-C. (монітори мають підтримувати Daisy Chain).

У нашому асортименті для партнерів є безліч моніторів з вбудованими док-станціями USB-C для різних потреб і різного цінового сегменту.

Наприклад, монітор AOC 24V5CE/BK в мінімалістичному дизайні для повсякденних завдань. Цей монітор має вбудовані 3-ватні динаміки, ряд технологій для захисту зору і порт USB Type C з PD 65 Вт, що дозволяє передачу відеосигналу з ноутбука на монітор.

Також, на нашу думку, вартий уваги монітор Philips 24B1U5301H. Він має вбудовану вебкамеру з датчиками розпізнавання обличчя, мікрофоном із шумопоглинанням та 5-ватні динаміки. Окрім інтерфейсу USB-C,  цей монітор має підключення RJ45, вихід DisplayPort та перемикач KVM.

Тим, хто шукає професійний монітор, варто звернути увагу на монітор BenQ PD2725U. Ця модель відображає понад 1 мільярд кольорів, має порт Thunderbolt 3 для живлення та блискавичної передачі даних, відео й аудіо, а також має безліч користувацьких режимів та інструментів для підвищення продуктивності.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб'ютор AOC, BENQ, PHILIPS та інших світових брендів в Україні. Якщо ви ще не з нами, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах! Ми регулярно оновлюємо асортимент, для того щоб пропонувати своїм партнерам сучасні новинки комп'ютерної техніки!